C-ramena

C-ramena

Systémy OEC přední americké zdravotnické společnosti GE jsou pro svou kvalitu a spolehlivost dlouhodobě nejpoužívanějšími C-rameny na světě. Díky pionýrskému přístupu GE a spolupráci s firmami jako např. Apple nebo Intel, dokážou tyto systémy nabídnout uživateli vždy něco navíc, ať se jedná o precizní obrazovou kvalitu nebo snadné a intuitivní ovládání. GE jako první na světě u svých C-ramen začalo používat ploché detektory s technologií CMOS a určili tak směr, kterým se vývoj C-ramen bude ubírat.

Systémy OEC jsou k dispozici v provedení s obrazovým zesilovačem a s plochým panelem CMOS. Ten oproti plochým panelům s technologií aSi nabídne až 3x nižší elektronický šum a až 7x vyšší plynulost zobrazení obrazu. GE je zároveň jediným z předních světových výrobců, který stále investuje i do rozvoje C-ramen s obrazovým zesilovačem.

Nový interaktivní web výrobce C-ramen GE OEC naleznete zde: Surgical Imaging

Máte zájem o demo a některý ze systému vidět a dozvědět se o něm více? Napište na vojtech.hojac@stargen-eu.cz ještě dnes!

Galerie

OEC Elite

OEC Elite jsou prémiová C-ramena používána předními chirurgickými klinikami a světovými lékařskými špičkami. Díky kombinaci několika unikátních technologií nabídnou C-ramena Elite vyšší obrazovou kvalitu a FOV při bezkonkurenčně nejnižší dávce. Ojedinělé zpracování systému významně snižuje jeho zahřívání. Odpadá tak obava z nucených přestávek během dlouhých zákroků a nutnost investice do nákladných systému chlazení.

Oblíbenost tohoto systému je podpořena flexibilním vertikálně a horizontálně nastavitelným dotykovým 32“ 4K monitorem, který lze dostat do linie pohledu chirurga jak během operací v sedě, tak ve stoje. Už žádné malé komprimované obrázky nebo zbytečné ohýbání krku. Intuitivní ovládání na velkém OEC Touch dotykovém panelu si rychle osvojí i méně zkušený personál. Lékaři z řad kardiochirurgů ocení plynulost obrazu díky kontinuální fluoroskopii, lékaři z řad ortopedů zase konstrukci Super-C, s nejvyšší hloubkou ramene na světě ve své třídě – 84 cm!

Video

OEC One

OEC One je nejuniverzálnější systém a dříč mezi C-rameny. Pro svoje provedení All-in-One je preferován na pracovištích, kde dbají na efektivní využitelnost prostoru. Madla umístěná po celém obvodu ramene a na straně rentgenky i detektoru zrychlují a usnadňují manipulaci při důležitých okamžicích. Vysoká mobilita systému je podpořena i 5minutovým Stand-by režimem, kdy lze systém bez ztráty dat nebo nutnosti opětovného nastavování odpojit ze sítě a převést na jiné místo potřeby. Pokročilou umělou inteligencí řízené automatické nastavování parametrů systému a super-efektivní low dose režim z tohoto systému dělají jasnou volbu pro náročné zákroky napříč celým spektrem operací i pacientů. V důsledku zvyšujícího se čísla operací u pediatrických a obézních pacientů je zde obzvlášť kladen důraz na nízkou dávku a špičkovou obrazovou kvalitu.

Video

OEC Elite MiniView

C-rameno z uhlíkových vláken OEC Elite MiniView s plochým CMOS panelem a možností ovládat celý systém ­pouze jednou rukou je jasnou volbou pro pracoviště specializovaná na operace končetin. Vysoká flexibilita, snadná manipulace, ovládání z obou stran rentgenky, skvělá obrazová kvalita a dva 19“ monitory nabízí řešení bez kompromisů.

Video