Aktuální seznam volných pracovních míst ve společnosti Stargen EU s.r.o.

DO NAŠÍ SPOLEČNOSTI HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA POZICI

SERVISNÍ TECHNIK RADIOTERAPIE
(bydliště ideálně Praha, případně Středočeský kraj)

Nástup možný ihned.

POŽADUJEME:
• UKONČENÉ VŠ VZDĚLÁNÍ ELEKTROTECHNICKÉHO SMĚRU
• ALESPOŇ ZÁKLADNÍ ORIENTACE V SERVISU VYSOCE TECHNOLOGICKY
NÁROČNÝCH ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ
• VÝHODOU JSOU ZNALOSTI V OBLASTI SERVISU ZDROJŮ IONIZUJÍCÍHO ZÁŘENÍ
• AKTIVNÍ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA SLOVEM I PÍSMEM
• VÝHODOU ZNALOST IT A SÍŤOVÉ KOMUNIKACE
• VYHLÁŠKA 50/78 MIN. §6
• MANUÁLNÍ ZRUČNOST • SAMOSTATNOST A OSOBNÍ ZODPOVĚDNOST
• KOMUNIKATIVNOST
• ŘP PRŮKAZ SKUPINY B – AKTIVNÍ ŘIDIČ
• OCHOTA CESTOVAT PO CELÉ ČR, ČASOVÁ FLEXIBILITA

NABÍZÍME:
• ZCELA INDIVIDUÁLNÍ NA OBJEKTIVNÍCH OSOBNÍCH VÝSLEDCÍCH ZÁVISLÉ ODMĚNY ZA PRÁCI
• ZAPOJENÍ DO FIREMNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU S MOŽNOSTÍ  ROZVOJE
A PROHLUBOVÁNÍ PROFESNÍCH ZNALOSTÍ
• NADSTANDARDNÍ ZDRAVOTNÍ PREVENTIVNÍ ZÁVODNÍ PÉČE POSKYTOVANÁ
V LÉKAŘSKÉM ZAŘÍZENÍ UNIVERZITNÍHO TYPU
• PŘÁTELSKÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU
• PLÁN JASNÉHO KARIÉRNÍHO RŮSTU
• PRÁCI NA VYSOCE SOFISTIKOVANÝCH ZAŘÍZENÍCH
• 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
• PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ
• SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – ZOBRAZOVACÍ TECHNIKA

Region – celá ČR

Pracovní náplň:

prodej přístrojů z oblasti zobrazovací techniky – RTG, CT, MR, produktový management přiděleného sortimentu, péče o zákazníky, komunikace se zahraničními výrobci, úzká spolupráce s prodejním a servisním týmem při přípravě a instalaci zakázek.

POŽADUJEME:

  • komunikativní typ se zřetelným nadáním pro obchod
  • aktivitu a zaměření na výsledek
  • samostatnost
  • ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání
  • obchodní praxi
  • znalost v oblasti zdravotnictví výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • ŘP průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • časová flexibilita, cestování po celé ČR
  • vysoké pracovní nasazení

NABÍZÍME:

  • vysoce motivační individuální ohodnocení
  • zapojení do firemního vzdělávacího programu s možností rozvoje a prohlubování profesních znalostí
  • nadstandardní preventivní závodní zdravotní péči poskytovanou v lékařském zařízení univerzitního typu
  • veškeré potřebné pracovní vybavení
  • teambuildingové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravné
  • smlouvu na dobu neurčitou

OBCHODNÍ REFERENT/KA PRO SERVISNÍ ODDĚLENÍ

Kvalifikace: SŠ nebo vyšší odborné vzdělání, AJ podmínkou

  • vedení evidence obchodního případu
  • administrativní činnosti v rámci oddělení
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • objednávání zboží
  • zpracovávání a zasílání faktur zákazníkům
  • vyřizování reklamací s dodavateli i zákazníky
  • koordinace logistiky zboží včetně skladové evidence
  • komunikace s přepravci
  • dodržování procedurální posloupnosti obsahu každého obchodního případu,
  • vedení korespondence týkající se obchodních případů
  • vedení evidence zapůjčeného zboží, odpovědnost za jeho vrácení, popř. fakturaci
  • účast na inventurách zboží

Předpoklady pro vykonávání této pozice:

  • Komunikativnost
  • Pečlivost
  • Týmovost
  • Zkušenost s logistikou zboží + skladová evidence
  • Logické myšlení technického charakteru

NABÍZÍME:

  • příspěvek na stravování
  • přátelské pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU, ZASÍLEJTE PROSÍM ŽIVOTOPIS NA: gabriela.krenkova@stargen-eu.cz
VÍCE INFORMACÍ O SPOLEČNOSTI STARGEN EU S.R.O. NALEZNETE ZDE: WWW.STARGEN-EU.CZ

Dovolujeme si Vás informovat, že Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pro účely probíhajícího výběrového řízení. Poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat výhradně s cílem posoudit vhodnost Vašeho uplatnění na příslušnou pracovní pozici a pro případnou komunikaci s Vámi. Poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu nezbytně nutnou, nejdéle však do doby ukončení výběrového řízení.

Podklady k proškolení v oblasti BOZP a PO

BOZP a PO-studijní materiál