Mamografie

GE Senographe Pristina je nejmodernější prémiový mamograf na světě určený pro standardní screening i pokročilé lékařské aplikace.

NOVINKA: Mamograf GE Senographe Pristina je první systém na světě rozšiřitelný o CESM naváděnou biopsii, jako alternativa k MRI!

Systém Senographe Pristina klade pohodlí pacientek, nízkou radiační zátěž a precizní rozlišovací schopnost na první místo. Tento snadno ovladatelný systém s vysokou pacientskou průchodností lze používat jak pro 2D tak i pro stále častěji používané 3D snímkování. Díky technologii ISODOSE se jedná o jediný mamografický systém na světě, který během tomosyntézy nezvyšuje pacientskou dávku! Snímkovací technologie „Step & shoot“ eliminuje možné rozmazání snímků kontinuálním snímáním a zaručuje tak vždy vysokou ostrost výsledných snímků. S unikátní možností prohlížet z vyšetření tomosyntézou roviny vzdálené pouze 0,5 mm získáváte zařízení s jednoznačně nejlepší detekční schopností na trhu.

Díky systému Dueta, zařazeným časopisem TIME mezi Best Inventions 2019, se již nemusíte obávat o neochotu pacientek vracet se na tolik potřebná pravidelná vyšetření. S Duetou si pacientka pomáhá sama volit stupeň komprese a díky pocitu vlastní kontroly je schopna dosáhnout vyššího stupně komprese a celkově mnohem příjemnějšího zážitku z vyšetření. Významně tak dochází ke snížení možného přechodu pacientky na jiné pracoviště.

Možnost rozšířit mamograf Senographe Pristina o stereotaktickou jednotku Pristina Serena s flexibilním horizontálním i vertikálním přístupem, laserovým zaměřováním a libovolnou bioptickou jednotkou předních světových výrobců, dělá pro vás z tohoto mamografu univerzálního, a přesto extrémně výkonného a spolehlivého pomocníka pro každodenní použití.

Proč chtít průměr, když můžete mít to nejlepší?

Video