Skiagrafie a skiaskopie

Skiagrafická a skiaskopická zařízení GE patří díky více než 100 letům zkušeností v oboru zdravotnické radiologie mezi globálně nejpoužívanější a nejoblíbenější systémy. Jednoduché a intuitivní ovládání, skvělá obrazová kvalita, minimální radiační zátěž pro pacienta, pokročilé funkce ve standardní výbavě a rychlá servisní podpora. To jsou pouze jedny z mnoha hlavních výhod skiagrafických a skiaskopických zařízení GE.

Discovery XR656HD

Prémiový skiagrafický systém GE Discovery XR656HD je plně automatizovaný systém s vysokozátěžovými detektory FlashPad o nejvyšším rozlišení na světě. Snímky dlouhých kostí, detailní zobrazení samostatných plicních struktur či schopnost detekce vlásečnicových zlomenin bez nutnosti CT. To vše a mnohem více pouze v tomto zařízení.

NOVINKA: Chcete snížit čas čtení až o 34 % a efektivně zvýšit diagnostickou přesnost u radiologických snímků hrudníku? Thoracic Care Suite je nástroj pro efektivní diagnostiku s pokročilou inteligencí pro precizní detekci příznaků COVID-19. Tento nástroj ocení především pracoviště s velkým náporem pacientů, nebo zaměřením na plicní snímky či infekční pacienty.

Dlouhodobě vlastní vývoj klíčových komponent má za následek unikátní celkovou optimalizaci systému. Ta vede k významně nižšímu zahřívání, které přispívá k nadstandardně dlouhé životnosti a extrémně vysoké pacientské průchodnosti zařízení. Pokročilý obrazový processing Helix™ 2.0 zajistí až o 40 % vyšší čitelnost jemných struktur a v kombinaci s detektory FlashPad zajistí mimořádný detail všech anatomických struktur s vysokou ostrostí, a to ihned během prvního snímku a při minimální radiační dávce. Všechny detektory jsou vyjímatelné a zaměnitelné bez nutnosti čekat na servisního technika a jsou kompatibilní s mobilním rentgenem GE Discovery XR240amx.

Díky těmto a mnoha dalším vlastnostem je Discovery XR656HD s detektory FlashPad srdcem předních světových i evropských radiologických klinik, včetně nejednoho z českých fakultních či krajských pracovišť.

Galerie

Video