Dozimetrie

Jako příslušenství k lineárním urychlovačům TomoTherapy a CyberKnife, ale i k urychlovačům Varian, Elekta, Siemens, kobaltovým ozařovačům i ostatním přístrojům nabízí Stargen EU s.r.o. moderní špičkovou dozimetrii od výrobce Sun Nuclear Corporation (USA).

Sun Nuclear využívá pro své měřící přistroje jak miniaturní polovodičové detektory (ArcCheck, MapCheck, Daily QA), tak tam kde je to vhodné i ionizační komory (IC Profiler, Daily QA).

Sortiment dozimetrických přístrojů je přehledně rozdělen dle způsobu použití: Patient QA, Machine QA, Dosimetry, Routine.

K přednostem výrobků Sun Nuclear Corporation patří zejména jejich jednoduché použití v návaznosti na přátelské a přehledné prostředí obslužného SW, snadná manipulace, možnost bezdrátového připojení nebo použití jediného standardizovaného Power/Data kabelu použitelného pro téměř všechna SNC zařízení.

Při práci s dozimetrií od Sun Nuclear Corporation uživatelé ocení zejména to, že a vývoji přístrojů spolupracují fyzici praxe. Veškeré postupy vychází z rutinního každodenního používání a zkracují délku zdlouhavých testů na minimum.

Galerie