PIEZOWAVE 2

Přístroj PiezoWave 2 pro aplikaci fokusované rázové vlny (Extracorporal Shockwave Therapy/ ESWT) je unikátní zařízení, zejména díky jedinečnému principu generování fokusovaných vln. Unikátní aplikátor totiž využívá piezoelektrické krystaly, které nejenom, že nevyžadují žádné reflektory k fokusaci jako elektromagnetické, elektrohydraulické systémy, ale navíc díky přímé fokusaci zesilují rázovou vlnu v cílovém místě zaměření. Díky piezoelektrickému principu, a tudíž bez nutnosti kompresoru je zařízení tiché.

Součástí systému může být i unikátní lineární fokusovaný piezo zdroj (aplikátor), který rozšiřuje možnosti využití ESWT. Tento lineární aplikátor vyhovuje požadavku aplikovat terapii rovnoměrně a účinněji ve srovnání s konvenčními rázovými vlnami s jednobodovou fokusací. Vyměnitelné gelové nástavce, které se umisťují do aplikátoru, umožňují volbu požadované hloubky fokusace a optimálního nastavení pro potřeby léčby pacienta.

Díky možnosti volby aplikátoru, nachází metoda ESWT uplatnění v oborech: rehabilitace, ortopedie, chirurgie a urologie.

Nejnovější klinické poznatky prokázaly, že díky unikátní technologii PIEZOWAVE 2 se uplatňuje léčba nejenom běžně indikovaných onemocnění (bolesti, patní ostruhy, tenisové lokty, poúrazové stavy apod.), ale také k léčbě erektilní dysfunkce.

PiezoWava

 Galerie

Ke stažení

PiezoWave2_0515_cz Raz.-vlna_ED_PW2_0515_cz_X3 Raz.-vlna_Wund_Broschuere_0515_cz_X3