TYMO® PROFESSIONAL

Tymo® je přenosný posturografický systém s nejtenčí platformou na světě. Pomocí přístroje lze trénovat posturální stabilitu, základ všech aktivit a činností, specifickým, smysluplným a citlivým způsobem. Součástí tréninku je samozřejmě motivace a zábava pacienta.

Objektivní hodnocení mohou být prováděna pro horní končetiny, dolní končetiny a trup.

Tymo® může být použito ve statickém módu ve stoje, v sedě nebo jako opora horních končetin, za současného měření distribuce váhy a síly, vše prostřednictvím zábavných her.

Dynamického módu je dosaženo pomocí připevnění speciálních adaptérů (kulová úseč nebo válcová úseč), které umožní labilnost plošiny v pravolevém nebo ve všech směrech. Tento typ aplikace umožňuje hodnocení a terapii pacientových balančních schopností.

Terapeutické moduly Tymo® kombinované s audiovizuální zpětnou vazbou zajišťují u pacienta jeho maximální pozornost a motivaci během terapie a trénují nejen pohybové, ale také kognitivní funkce.

Součástí softwaru je pět podrobných hodnocení, a to rozsáhlý test balance, rozložení hmotnosti, měření síly, držení těla se zrakovou a bez zrakové kontroly, aktivní přenášení hmotnosti a pedometr.

 Galerie

 Video

Ke stažení

TYM_broschuere_ENG_web