CAE MAESTRO EVOLVE

Softwarová vzdělávací platforma umožňující distanční výuku s využitím pacientských simulátorů  JUNO a ARES nebo virtuálního pacienta. Interaktivní cloudové řešení s neomezeným přístupem.

CAE Healthcare přestavuje aplikaci softwaru Maestro určenou pro distanční výuku. CAE Maestro Evolve umožní vzdálenou interaktivní výuku s využitím softwarového prostředí pacientských simulátorů JUNO a ARES a nebo virtuálního pacienta Embody Virtual Patient. Vzdělávací platforma Maestro Evolve nabízí předpřipravené scénáře nebo interaktivní nácvik ovládání lékařských přístrojů (defibrilátor, ventilátor) a systém vyhodnocení výsledků práce studentů.  Ovládací SW Maestro umožňuje při on-line výuce  využití fyziologické reakce na změny jednotlivých parametrů nebo na podání léků. Vše je uloženo v cloudovém prostředí s časově neomezeným přístupem.

Více informací můžete získat na stránkách CAE Maestro Evolve nebo z videa

V případě zájmu o otestování softwaru Maestro Evolve lze kontaktovat produktového manažera M. Firešovou na telefonu 724 885 013 nebo mailem michaela.firesova@stargen-eu.cz